Konkurs Świat Gór!

Uwaga! Uwaga! Konkurs Świat Gór! Dziś czas na pierwszy w historii Świat Gór – Czyli blog o górach konkurs. Do wygania bardzo ciekawa nagroda. Zapraszam do udziału w konkursie.

3 maja to nie tylko ważne święto narodowe, dziś także wielki dzień dla Świat Gór – Czyli blog o górach. A więc stało się w dniu dzisiejszym Świat Gór wszedł na nowy (myślę wyższy) poziom funkcjonowania. Po długim czasie przebywania w Bloggerze postanowiłem przenieść bloga na własny serwer. Blogger jest bardzo pożyteczny i łatwy w obsłudze, jednakże jest dość ograniczony. Własny serwer daje naprawdę wiele możliwości jeśli chodzi o prowadzenie strony, jej pozycjonowanie itp. Od dziś także adres: www.swiat-gor.blogspot.com przestaje działać, aktualny będzie tylko adres: www.swiat-gor.pl. Na nowej stronie zaś kilka zmian, zresztą pewnie widocznych – dział góry to obecnie moje zdobycze, a w dziale osiągnięcia informacje o GOT i Koronie Gór Polski. Także od dziś Świat Gór wchodzi w nową fazę rozwoju, a ja mogę jedynie zachęcić do częstszego odwiedzania bloga.

Ps. Niestety ze względu na małą ilość czasu oraz pewien błąd przy przenosinach większość dotychczasowych wpisów rozjechała się, część z nich udało mi się już poprawić i będą one podlinkowane w dotyczących ich podstronach. Natomiast całą resztę w miarę upływu czasu będę systematycznie poprawiał i dodawał linki. Za utrudnienia przepraszam.

Świat Gór

W związku z przenosinami na serwer i wejściem w nową fazę rozwoju, chciałbym ogłosić pierwszy w historii bloga KONKURS dla wszystkich czytelników! Udział w konkursie może wziąć każdy, a nie będzie to nic trudnego. Natomiast na zwycięzcę czeka fantastyczna nagroda jaką jest plakat z autografami znanych polskich podróżników – Magdaleny Mokrzan i Marcina Korzonka. Także zachęcam wszystkich do wzięcia udziału i zapoznania się z regulaminem co należy zrobić aby wziąć udział.

Magdalena Mokrzan i Marcin Korzonek podpisują plakaty

Regulamin konkursu:

 1. Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Świat Gór – Czyli blog o górach trzeba wykonać dwie rzeczy, po pierwsze należy odpowiedzieć na 3 bardzo proste pytania:
 2. W 2015 roku Magdalena Mokrzan i Marcin Korzonek wybrali się na wyprawę rowerową? Dokąd pojechali i jakiego osiągnięcia dokonali?
 3. W którym roku powstał Świat Gór – Czyli blog o górach?
 4. Dlaczego odwiedzasz Świat Gór – Czyli blog o górach oraz co Cię zainteresowało na tej stronie? Czekam na kreatywne odpowiedzi J
 5. Po drugie należy polubić i udostępnić profil facebook’owy Świat Gór (link: www.facebook.com/swiatgorblog) zachęcając jednocześnie znajomych do polubienia tego profilu oraz udostępnić na swoim profilu stronę: www.swiat-gor.pl . Uwaga przy udostępnianiu profilu i strony proszę zaznaczyć opcję „publiczne”, żeby móc sprawdzić udostępnienie.
 6. Konkurs trwa od 3.05.2016 rok do 17.05.2016 rok.
 7. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesłać na e-mail: adrkol7@wp.pl do 17.05.2016 rok, w tytule e-maila podając: Konkurs Świat Gór, natomiast w treści swoje dane osobowe (imię i nazwisko). Oceny prac dokona dwuosobowa komisja oceniająca.
 8. Wynik konkursu zostanie ogłoszony 22.05.2016 roku na stronie www.swiat-gor.pl oraz na profilu fb.
 9. Konkurs ma zasięg krajowy, udział mogą wziąć tylko osoby mieszkające na terenie całej Polski.
 10. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany przez Facebooka, a wartość nagrody nie przekracza kwoty 760 zł oraz nie można jej wymienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny.
 11. Jeżeli zwycięzca konkursu nie zgłosi w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników i nie poda swojego adresu zamieszkania, wyłoniona zostanie druga osoba która wygra konkurs. Nagroda zostanie przesłana na koszt organizatorów.
 12. Regulamin może ulec zmianie, a organizator zastrzega sobie prawo do przerwania bądź odwołania konkursu.
 13. Organizatorem konkursu jest właściciel i administrator strony Świat Gór – Czyli blog o górach – Adrian Kołodziej, który zarazem jest członkiem dwuosobowej komisji oceniającej, w skład której wchodzi jeszcze – Daria Muszyńska.
 14. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu oraz jego przestrzeganiem.
 15. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu na podstawie ustawy z dnia 29 sierpień 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 833 z póz. zm.)
Adrian Kołodziej
O Adrian Kołodziej 230 artykułów
Nazywam się Adrian, od urodzenia związany jestem z Nysą (woj. Opolskie). Swoją górską przygodę rozpocząłem w 2007 roku, kiedy to pierwszy raz wybrałem się na wycieczkę górską w Tatry. Od tamtej pory góry to moja życiowa pasja, którą postanowiłem rozwinąć w 2013 roku tworząc blog: Świat Gór – Czyli blog o górach. Od 2015 roku natomiast moim górskim wyprawom towarzysz moja narzeczona Daria, dużo pomagając mi. Dlatego też stał się naszą wspólną stroną internetową. Zapraszam serdecznie do częstszego odwiedzania naszego bloga.

4 Komentarze

 1. Chwilowo nie wiedziałem co się stało, bo mi dynamiczne zakładki jakoś się blokowały, a teraz już wiem, że to zaszły zmiany. Już koryguję ustawienia i …gratuluję przejścia na wyższy level.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.