Ślub Darii i Adriana

Ślub i wesele, czyli czas na długo wyczekiwane i już dawno temu przez nas obiecane zdjęcia z jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Zapraszamy.

Z życia Świat Gór:

Czas goni, powoli nadrabiamy zaległości. W ostatniej relacji obiecaliśmy zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Niestety dość długo nie było nic na naszym blogu. Jak zwykle zabrakło czasu, tyle się dzieje w naszym życiu. Dlatego też dopiero dziś zapraszamy na relację z naszego dnia. Natomiast jutro postaramy się zamieścić wpis z drugiego dnia naszego pobytu w Beskidzie Sądeckim w 2017 roku.

Święta w naszym wykonaniu były spokojne i rodzinne. Trochę w tym czasie odpoczęliśmy od całej gonitwy życia codziennego. Natomiast ubiegły weekend to kolejne zajęcia na kursie przewodnickim. Relacja z tego dnia za jakiś czas na blogu.

Przed nami natomiast kolejne zajęcia na kursie przewodnickim. Każdy weekend kwietnia to coś związanego z kursem. W tym miesiącu wybierzemy się także razem z Oddziałem PTTK Tryton na wycieczkę górską na Borową i Chełmiec. Także zdobędziemy dwa kolejne szczyty do Korony Sudetów.

Tymczasem zapraszamy do czytania naszych relacji, komentowania ich, a także udostępniania. Niech Wasi znajomi również dowiedzą się o naszym blogu Świat Gór. Zapraszamy także na nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Relacja:

Ten wpis nie będzie jakiś specjalnie długi, bowiem tego nie chcemy. Obiecaliśmy podzielić się kilkoma fotkami z naszego ślubu, dlatego też zapraszamy poniżej do obejrzenia tej krótkiej fotorelacji.

Krótko tylko napiszemy, że chcielibyśmy bardzo podziękować naszym rodzicom za zorganizowanie ślubu i wesela, za całą pomoc, dziękujemy naszym świadkom: Paulinie i Marcinowi, wszystkim naszym najbliższym za to że byliście w tym dniu z nami. Dziękujemy: ks. Przemkowi za udzielenie sakramentu małżeństwa, Wiktorii i Dawidowi za przepiękną oprawę ślubu, Krzysiowi, Jadzi i Juniorowi za wartę i pokaz strzelecki, zespołowi Foto-Lidka za świetną pamiątkę, obsłudze restauracji Redos za profesjonalną obsługę oraz na koniec podziękowania dla Pana Andrzeja oraz całego zespołu Eden za przepiękną oprawę całego wesela i świetną zabawę.

A poniżej kilka zdjęć, najpierw z ślubu i wesela, na koniec z naszej górskiej sesji. Zapraszamy.

Kościół pw. św. Urbana w Głębinowie

Z rodzicami.

Warta Krzysia z rodziną.

Z ks. Przemkiem i świadkami.

Wnętrze kościoła

Trytonki na naszym ślubie.

Pierwszy taniec.

Z gośćmi weselnymi.

Torcik.

Jeden z ostatnich tańców ... przy kamerze.

Pomnik Polski w Jeseniku.

Uzdrowisko Grafenberg.

Uzdrowisko Grafenberg.

W tle Wysoki Jesionik.

Certove Kameny.

Certove Kameny.

Certove Kameny.

Certove Kameny.

Adrian Kołodziej
About Adrian Kołodziej 219 Articles
Nazywam się Adrian, od urodzenia związany jestem z Nysą (woj. Opolskie). Swoją górską przygodę rozpocząłem w 2007 roku, kiedy to pierwszy raz wybrałem się na wycieczkę górską w Tatry. Od tamtej pory góry to moja życiowa pasja, którą postanowiłem rozwinąć w 2013 roku tworząc blog: Świat Gór – Czyli blog o górach. Od 2015 roku natomiast moim górskim wyprawom towarzysz moja narzeczona Daria, dużo pomagając mi. Dlatego też stał się naszą wspólną stroną internetową. Zapraszam serdecznie do częstszego odwiedzania naszego bloga.

1 kometarz on Ślub Darii i Adriana

Zostaw odpowiedz

Podaj swoj email.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.