Ślub Darii i Adriana

Ślub i wesele, czyli czas na długo wyczekiwane i już dawno temu przez nas obiecane zdjęcia z jednego z najważniejszych dni w naszym życiu. Zapraszamy.

Z życia Świat Gór:

Czas goni, powoli nadrabiamy zaległości. W ostatniej relacji obiecaliśmy zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Niestety dość długo nie było nic na naszym blogu. Jak zwykle zabrakło czasu, tyle się dzieje w naszym życiu. Dlatego też dopiero dziś zapraszamy na relację z naszego dnia. Natomiast jutro postaramy się zamieścić wpis z drugiego dnia naszego pobytu w Beskidzie Sądeckim w 2017 roku.

Święta w naszym wykonaniu były spokojne i rodzinne. Trochę w tym czasie odpoczęliśmy od całej gonitwy życia codziennego. Natomiast ubiegły weekend to kolejne zajęcia na kursie przewodnickim. Relacja z tego dnia za jakiś czas na blogu.

Przed nami natomiast kolejne zajęcia na kursie przewodnickim. Każdy weekend kwietnia to coś związanego z kursem. W tym miesiącu wybierzemy się także razem z Oddziałem PTTK Tryton na wycieczkę górską na Borową i Chełmiec. Także zdobędziemy dwa kolejne szczyty do Korony Sudetów.

Tymczasem zapraszamy do czytania naszych relacji, komentowania ich, a także udostępniania. Niech Wasi znajomi również dowiedzą się o naszym blogu Świat Gór. Zapraszamy także na nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Relacja:

Ten wpis nie będzie jakiś specjalnie długi, bowiem tego nie chcemy. Obiecaliśmy podzielić się kilkoma fotkami z naszego ślubu, dlatego też zapraszamy poniżej do obejrzenia tej krótkiej fotorelacji.

Krótko tylko napiszemy, że chcielibyśmy bardzo podziękować naszym rodzicom za zorganizowanie ślubu i wesela, za całą pomoc, dziękujemy naszym świadkom: Paulinie i Marcinowi, wszystkim naszym najbliższym za to że byliście w tym dniu z nami. Dziękujemy: ks. Przemkowi za udzielenie sakramentu małżeństwa, Wiktorii i Dawidowi za przepiękną oprawę ślubu, Krzysiowi, Jadzi i Juniorowi za wartę i pokaz strzelecki, zespołowi Foto-Lidka za świetną pamiątkę, obsłudze restauracji Redos za profesjonalną obsługę oraz na koniec podziękowania dla Pana Andrzeja oraz całego zespołu Eden za przepiękną oprawę całego wesela i świetną zabawę.

A poniżej kilka zdjęć, najpierw z ślubu i wesela, na koniec z naszej górskiej sesji. Zapraszamy.

Kościół pw. św. Urbana w Głębinowie

Z rodzicami.

Warta Krzysia z rodziną.

Z ks. Przemkiem i świadkami.

Wnętrze kościoła

Trytonki na naszym ślubie.

Pierwszy taniec.

Z gośćmi weselnymi.

Torcik.

Jeden z ostatnich tańców ... przy kamerze.

Pomnik Polski w Jeseniku.

Uzdrowisko Grafenberg.

Uzdrowisko Grafenberg.

W tle Wysoki Jesionik.

Certove Kameny.

Certove Kameny.

Certove Kameny.

Certove Kameny.

Adrian Kołodziej
About Adrian Kołodziej 181 Articles
Nazywam się Adrian, od urodzenia związany jestem z Nysą (woj. Opolskie). Swoją górską przygodę rozpocząłem w 2007 roku, kiedy to pierwszy raz wybrałem się na wycieczkę górską w Tatry. Od tamtej pory góry to moja życiowa pasja, którą postanowiłem rozwinąć w 2013 roku tworząc blog: Świat Gór – Czyli blog o górach. Od 2015 roku natomiast moim górskim wyprawom towarzysz moja narzeczona Daria, dużo pomagając mi. Dlatego też stał się naszą wspólną stroną internetową. Zapraszam serdecznie do częstszego odwiedzania naszego bloga.

Be the first to comment

Zostaw odpowiedz

Podaj swoj email.


*