Urodziny – konkurs!

Urodziny! Dokładnie 4 lata temu powstał Świat Gór – Czyli blog o górach, właśnie dziś z tej okazji konkurs urodzinowy. Zachęcamy do udziału.

Tak jak obiecywaliśmy w ostatnim wpisie dziś z okazji urodzin bloga dla wszystkich naszych czytelników organizujemy konkurs. Tym razem zasady i regulamin są bardzo proste, nie będzie żadnych pytań! Ale za to do wygrania bardzo ciekawe nagrody, związane oczywiście z naszym miejscem zamieszkania, czyli Nysą!

Nagrodami w konkursie są:

  1. Wydany pod koniec 2016 roku album pt. „Nysa Śląski Rzym”, w którym większość zamieszczonych zdjęć jest autorstwa Adriana. Album prezentuje dawną stolicę biskupiego Księstwa Nyskiego – Nysę i jej walory kulturowe.
  2. Wydany na początku 2017 roku przewodnik po Miejskim Szlaku Turystycznym, który prezentuje najciekawsze miejsca i obiekty zabytkowe znajdujące się na trasie przebiegu 13 kilometrowego wytyczonego w 2016 roku szlaku miejskiego.
  3. Wydany w 2016 rok plan miasta będący zarazem mapą turystyczną, na której zawarto wszystkie szlaki turystyczne przebiegające przez Gminę Nysa, w tym nowy Miejski Szlak Turystyczny, a także zawarto krótkie informacje o najciekawszych walorach turystycznych Nysy.

Urodziny - napisz komentarz i wygraj jedną z tych nagród.

Co trzeba zrobić, aby uzyskać te wspaniałe nagrody? Po pierwsze udostępnij profil Facebookowy Świat Gór – Czyli blog o górach (publicznie) na swojej osi czasu zapraszając jednocześnie znajomych do polubienia (link do profilu: www.facebook.com/swiatgorblog). Po drugie w komentarzu pod tym artykułem napisz, dlaczego czytasz Świat Gór – Czyli blog o górach, co ci się podoba u nas na blogu i dlaczego to właśnie do ciebie ma trafić jedna z tych nagród.

Podaj adres e-mail pisząc komentarz pod artykułem.

Konkurs trwa od 9.03.2017 r. do 30.03.2017 r. Pisząc komentarz dodaj swój e-mail tak abyśmy mogli na niego wysłać informację o wygranej. Postaraj się a my wybierzemy 3 najciekawsze komentarze, wśród których rozlosujemy nagrody. Wynik ogłosimy w dniu 1 kwietnia 2017 r. i nie będzie to Prima Aprilis 😉

Pozdrawiamy Daria i Adrian

Poniżej w punktach kilka najważniejszych kwestii w konkursie:

1. Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Świat Gór – Czyli blog o górach należy udostępnić profil Facebookowy Świat Gór – Czyli blog o górach (publicznie) na swojej osi czasu zapraszając jednocześnie znajomych do polubienia.

2. W komentarzu pod artykułem napisz, dlaczego czytasz Świat Gór – Czyli blog o górach, co ci się podoba u nas na blogu i dlaczego to właśnie do ciebie ma trafić jedna z trzech przygotowanych nagród.

3. Nagrodami w konkursie są:

  • Album ze zdjęciami pt. „Nysa Śląski Rzym”
  • Przewodnik po Miejskim Szlaku Turystycznym
  • Plan miasta Nysy – mapa turystyczna z zaznaczonym przebiegiem Miejskiego Szlaku Turystycznego

4. Konkurs trwa od 9.03.2017 r. do 30.03.2017 r.

5. Wynik konkursu zostanie ogłoszony w dniu 1.04.2017 r. na stronie internetowej www.swiat-gor.pl oraz na naszym profilu na Facebooku

6. Konkurs ma zasięg krajowy, udział mogą wziąć tylko osoby mieszkające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Próby oszustwa w konkursie mogą spowodować wykluczenie z konkursu bądź też odwołanie konkursu.

7. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany przez Facebooka, a wartość nagrody nie przekracza kwoty 760 zł oraz nie można jej wymienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny.

8. Jeżeli zwycięzcy konkursu nie zgłoszą się w ciągu 7 dni od otrzymania e-maila o wygranej i nie podadzą swojego adresu zamieszkania, wyłonione zostaną kolejne osoby. Nagroda zostanie przesłana na koszt organizatorów.

9. Regulamin może ulec zmianie, a organizator zastrzega sobie prawo do przerwania bądź odwołania konkursu.

10. Organizatorami konkursu są: właściciel i administrator strony Świat Gór – Czyli blog o górach – Adrian Kołodziej oraz współprowadząca bloga – Daria Muszyńska.

11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu oraz jego przestrzeganiem.

12. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu na podstawie ustawy z dnia 29 sierpień 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 833 z póz. zm.)

Adrian Kołodziej
About Adrian Kołodziej 131 Articles
Nazywam się Adrian, od urodzenia związany jestem z Nysą (woj. Opolskie). Swoją górską przygodę rozpocząłem w 2007 roku, kiedy to pierwszy raz wybrałem się na wycieczkę górską w Tatry. Od tamtej pory góry to moja życiowa pasja, którą postanowiłem rozwinąć w 2013 roku tworząc blog: Świat Gór – Czyli blog o górach. Od 2015 roku natomiast moim górskim wyprawom towarzysz moja narzeczona Daria, dużo pomagając mi. Dlatego też stał się naszą wspólną stroną internetową. Zapraszam serdecznie do częstszego odwiedzania naszego bloga.

2 kometarzy on Urodziny – konkurs!

Zostaw odpowiedz

Podaj swoj email.


*