Usługi przewodnickie

Usługi przewodnickie:

Usługi przewodnickie.Witam serdecznie na mojej stronie – wizytówce, gdzie znajdziesz kilka informacji na temat oferowanych usług przewodnickich. Jeżeli poszukujesz licencjonowanego przewodnika i pragniesz przeżyć niezapomniane chwile poznając Śląsk Opolski. Dobrze trafiłeś!

Turystyką zajmuję się od ponad 10 lat. Większość moich osiągnięć turystycznych można odnaleźć tutaj na blogu Świat Gór funkcjonującego już przeszło 5 lat. Moje zainteresowania oscylują głównie w tematyce górskiej i rowerowej, ale od pewnego czasu realizuję się w krajoznawstwie. Jeśli chodzi o góry uwielbiam podróżować po Sudetach, natomiast krajoznawczo mam szczególne zamiłowania do terenów historycznego Śląska i Księstwa Nyskiego.

To wszystko doprowadziło do tego, iż postanowiłem spróbować swoich sił jako przewodnik. Posiadam uprawnienia Przewodnika Terenowego po Województwie Opolskim. Ukończyłem także kursy doszkalające na przewodnika po: Nysie, Głuchołazach i Prudniku, a także po Przewodnika PTTK po Sudetach Wschodnich. Posiadam również uprawnienia Przodownika Turystyki Górskiej PTTK oraz Przodownika Turystyki Kolarskiej PTTK. W przyszłości planuję zdobyć uprawnienia Przewodnika Górskiego Sudeckiego.

Na co dzień jestem pracownikiem jednostki samorządu terytorialnego, a po pracy realizuję się jako turysta i przewodnik. Pełnię również funkcję Sekretarza Zarządu Oddziału PTTK Tryton w Nysie. Zapraszam do współpracy.

Kontakt: adrkol7@wp.pl – tel. 734-435-153