Pozostałe

Świat Gór – ruszamy!!!

Świat Gór – ruszamy!!! Przede wszystkim witam serdecznie na moim blogu. Nazywam się Adrian i po górach wędruję od 2007 roku od czasu gdy góry zrobiły na mnie ogromne wrażenie, kiedy to w Tatrach szedłem z Kasprowego Wierchu w stronę Kopy Kondrackiej. Jakiś czas temu zacząłem się zastanawiać nad utworzeniem własnego bloga i właśnie dziś postanowiłem ruszyć z stroną Świat Gór – Blog podróżniczy, na której będę zamieszczał informacje o odbytych przeze mnie wycieczkach górskich oraz w razie potrzeby będę udzielał porad dotyczących szlaków. Tak więc zapraszam do przeglądania i komentowania (komentować może każdy nawet nie zarejestrowana osoba) wpisów wszystkich miłośników górskich wycieczek.

Celem tego bloga jest stworzenie internetowego przewodnika po polskich i czeskich górach (zwłaszcza po tych mniej znanych trasach). Chciałbym odwiedzić wszystkie polskie pasma górskie, zdobyć Koronę Gór Polski oraz odwiedzić wszystkie ciekawe miejsca dopóki sił starczy. Zachęcam do częstszego odwiedzania tego bloga, znajdziecie tu informacje z wycieczek górskich po Tatrach, Beskidach czy Sudetach, a nawet Górach Świętokrzyskich. W skrócie mogę powiedzieć, że znajdą się tutaj relacje ze wszystkich moich górskich wypraw jakie odbędę.

Świat Gór

Pozdrawiam

Adrian

Adrian Kołodziej

Cześć. Nazywam się Adrian i jestem Przewodnikiem Górskim Sudeckim. Od urodzenia związany jestem z Nysą (woj. Opolskie), a swoją przygodę z górami rozpocząłem w 2007 roku w Tatrach. Od tamtej pory turystyka to część mojego życia. Swoją pasję postanowiłem rozwijać poprzez utworzenie w 2013 roku bloga Świat Gór, gdzie dziś prezentuję moją turystyczną działalność.

Jeden komentarz do “Świat Gór – ruszamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.